Bakırköy Tıbbi Malzeme Medikal Dış Tic. Ltd. Şti.

Zuhuratbaba Mah. Baharözü Sok. No:8/D Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 572 09 10
Fax: 0212 572 09 11
E-mail: info@btibbimedikal.com.tr

Arama formu

Kategoriler

 

Hakkımızda

Bakırköy Tıbbi Malzeme olarak özellikle astım,allerji,koah ve bronşit gibi solunum yolu hastalıkları tedavisinde kullanılan ‘Omron C28 kompresörlü nebulizatörleri‘ ve ‘Aerochamber‘ ilaç soluma aracılarını,tansiyon ölçüm cihazlarında ise yine Omron m2,Omron m3 ve Omron m6 comfort intellisense modellerini en uygun fiyatlardan müşterilerimiz sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Firmamız ortopedi ürünlerinde de oldukça genişi bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.Omuz,kol,dirsek bölgesi için çeşitli destekler,askılar,el-bilek için ateller,boyunda oluşan sorunlar için çeşitli boyunluklar (sünger boyunluklar,nelson tipi boyunluk,wire-frame boyunluk,miami boyunluk,philadelphia boyunluk) firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ülkemizde de sık rastlanan bel bölgesi sorunlarının tedavileri sürecinde etkin olarak kullanılan bel korseleri Morsa Cyberg kalitesi ile hastalara ulaştırılmaktadır.Bu grupta bulunan ürünler de Lumbo-sacral,lumbostad ve dorso lomber korselerdir.Bu korseler özellikle ameliyat sonrası iyileşme sürecinde sağladıkları etkin koruma ve imobilizasyon özellikleri ile faydalı olmaktadırlar.

Bakırköy Tıbbi Malzeme Medikal Dış Tic.Ltd.Şti. olarak ‘Enteral Beslenme‘ürünlerine özel bir önem vermekteyiz.Bu dala ait ürünlerde Nestle Compat markalı ürünleri,Nestle Compat Universel Pompa setlerini(şişe kapaklı beslenme pompası setleri),Nestle Compat Combi Set‘lerini(beslenme pompası seti,Compat mama torbası) yine ayrıca Tyco Kendall Kangaroo Gravity Set, Yerçekimine Bağlı Beslenme Setlerini(mama torbaları) firmamızdan uygun fiyatlardan sağlanmaktadır.

Ürolojik ürünlerde ise Temiz Aralıklı Kataterizasyon (TAK) sondalar Oasis markalı olarak ulaştırılmaktadır.

Bakırköy Tıbbi Malzeme olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden birisi de ilgili ürünler için SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) geri ödemeleri konusunda danışmanlık olmaktadır.SGK geri ödemesi kapsamındaki ürünler için hasta ve hasta yakınları için gerekli belgeler ve müracaat yerleri ile ilgili bilgiler en doğru şekilde sunulmaktadır.

SGK geri ödemesi kapsamında en yaygın olarak kullanılan ‘hasta bezleri‘,‘TAK sondalar‘ve enteral beslenme ürünleri ile ilgili olarak firmamızla irtibata geçmenizi önemle tavsiye ederiz. Firmamız başta,İstanbul Bakırköy,Bahçelievler,Ataköy,Yeşilyurt,Florya,Avcılar,Haznedar,Şirinevler,Yenibosna,Beylikdüzü,Sefaköy,Zeytinburnu olmak üzere tüm hastane,klinik ve muayenehanelerde ihtiyaç duyulan tıbbi sarf malzeme medikal,ortopedi ve sağlık ürünleri temininde,sağlık profesyonellerine hizmet vermekten büyük memnuniyet duymaktadır.